WWW.FORUMHANEMiZ.COM
MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Warnin10
HOŞGELDİNİZ
KonuLara Cevap YazabiLmek ve LinkLeri GörebiLMek İçin LütFen Üye OLunuZ..
WWW.FORUMHANEMiZ.COM
MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Warnin10
HOŞGELDİNİZ
KonuLara Cevap YazabiLmek ve LinkLeri GörebiLMek İçin LütFen Üye OLunuZ..
WWW.FORUMHANEMiZ.COM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image Hosted By WwW.ForumHanemiz.Com

AnasayfaPorTaLGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı

YazarMesaj
€rHæNC@N
SaVaGe_HunteR
SaVaGe_HunteR
€rHæNC@N

Erkek
Oğlak Mesaj Sayısı : 737
Ruh Hali : MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Artiz10
ŞaNLı Takımı : MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Fenerb10
YaSaL Uyarı : Mesajlara Cevap Yazmaktan ve Teşekkür Etmekten Çekinmeyin Lütfen. Bu Forum Sizin Forumunuz!!!
Rep Puanı : 7
Rep Gücü : 3414

EXTRA
Başarı Puanı:
MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Left_bar_bleue616548/1000000MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Empty_bar_bleue  (616548/1000000)

MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı Empty
MesajKonu: MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı   MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 3:19 pm

MSN'de 'Beni Kim Engelledi' diye merak etmeyin. Yoksa başınıza kötü işler açılabilir...
MSN listesine girdiğiniz birisi, sizi daha sonradan engellediğinde, kendi listenizde o kişiyi hep çevrimdışı görürsünüz. Uzun süredir listenizde çevrimdışı olan birisi, içinize kuşku düşürebilir ve "Acaba beni engelledi mi?" sorusunu bile aklınıza getirtebilir.

Aslında cevap oldukça basit; sizi engelleyenlerin kimler olduğunu asla göremezsiniz. Ama bazı uyanık web siteleri, sizi engelleyenleri göstereceğini söyleyerek hain tuzaklar kuruyorlar.

Sizden Şifrenizi İstiyorlar

Sitenin çalışma şekli şöyle; önce sizden e-posta adresinizi istiyor ve ardından da şifrenizi. Bu bilgileri verdiğinizde, sisteme hemen giriş yapılıyor ve sizi engelleyenleri listesi verilecek dese de artık iş işten geçmiş oluyor.

Bu kadarla sınırlı kalsa iyi. E-posta adresinizi ve şifrenizi alan bu site, hemen MSN listenizdekilere de ulaşmaya çalışıyor sizin adınıza ve bu zincir, uzamaya devam ediyor.

Ne Yapmak Gerekiyor?

Microsoft'un dışında hangi site olursa olsun, kesinlikle şifrenizi bir web sitesine vermeyin.
Arkadaş listenizden gelen otomatik reklam mesajlarını ciddiye almayın.
MSN üzerinden gelen dosyaları açmadan önce virüs testinden geçirin.
Anti virüs yazılımınızı mutlaka güncel tutun.
http://www.centre.yetkin-forum.com

MSN'de Beni Kim Engelledi Tuzağı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sibel Can - Bulursun Beni [2010]
» Ekrem Celebi - Vay Beni - 2009
» Ayna > Sen Unutma Beni-Canlı
» baba beni okla gönder pankartları değişti arkadaşlar